indeksonline

Indeksonline.net Portali Indeksonline u themelua nga një grup gazetarësh kosovarë në vitin 2010. Përball sfidave të gazetarisë bashkëkohore, të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe origjinale, në Kosovë, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët – Indeksonline nuk ishte veçse një kërkesë e kohës. Naslovna INDEKSONLINE VIDEO. Policija u Prijepolju pronašla 2KG kokaina. 00:21. Bakljada u Pendiku - Torcida Sandžak proslavila 30 godina. 00:40. Tekbiri u Pendiku povodom masakra na Novom Zelandu. 00:48. Novi Pazar - Dinamik 83:71. 00:45. Protest u Novom Pazaru "Za sigurnu budućnost - Sandžak se budi" 00:50 . Protesti u Novom Pazaru. 02:11. NP UHAPSEN MUSKARAC ZBOG SEKSUALNOG … Index.hr Najčitaniji portal u Hrvatskoj. Pročitajte prijelomne, najnovije i najtočnije vijesti: Hrvatska danas, svijet, politika, zdravlje, crna kronika, novac, vrijeme. Lajmet e fundit Politika, ekonomia, kultura e sporti vijnë më së shpejti te ju nëpërmjet portalit koha.net. Çdo klik një ecje me kohën! Bota Sot Lajmet, Sporti, Showbizi e shumë e shumë tjera më së shpejti vin tek ju tek portali Bota Sot Online Lajmet e fundit Portali Telegrafi.com është portal i pavarur informativ dhe më i vizituar në gjuhën shqipe. I udhëhequr nga një staf profesional, Telegrafi.com arrin të azhurohet me lajme në çdo kohë nga rubrika e Ekonomisë, Sporti, Magazina, Kultura, Lifestyle, Shëndetësi, Teknologji. Lajmet e fundit Serioz, te fuqishem dhe modern. Ky portal mirëmbahet nga NGB "Zëri" sh.p.k.. Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen ose të përdoren në çfarëdo forme tjetër për qëllime përfitimi, pa miratimin e drejtuesve të "Zërit". GazetaBlic Lajmi i fundit, Kosove, Rajon, Bote. Një postim i ri zbulon se si do të duket në të vërtetë iPhone 12 Pro. Kosova Sot Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga Kosova Sot. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të Kosova Sot dhe për to Kosova Sot mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale. Ndalohet kopjimi... Lajme Më shumë se 3.000 raste me COVID-19 sot në Britani Mbi 28,3 milionë të infektuar me COVID-19 në botë, rriten shifrat në Evropë Në Shqipëri katër të vdekur nga COVID-19 … Lajmet e fundit në Kosovë, Shqipëri, Maqedoni dhe botë. Lexoni lajmet e fundit shqip nga Kosova dhe Rajoni në kohë reale të sjellura nga gazetarët tanë në terren. Lajmi i fundit lexohet vetem tek Gazeta Express. Lajmet e Fundit Insajderi ka në fokus të veçantë gazetarinë hulumtuese dhe Lajmet e fundit shqip nga Kosova, Shqipëria, Bota, Sporti, Showbizi, Kultura, Biznesi & Ekonomia. Lajmet e fundit Shqip Portali Telegrafi.com është portal i pavarur informativ dhe më i vizituar në gjuhën shqipe. I udhëhequr nga një staf profesional, Telegrafi.com arrin të azhurohet me lajme në çdo kohë nga rubrika e Ekonomisë, Sporti, Magazina, Kultura, Lifestyle, Shëndetësi, Teknologji. indeksonline.me indeksonline.me. Vijesti; Hronika; Sport; Region; Zabava; SRBIJA; Sign in. Welcome! Log into your account. your username. your password. Forgot your password? Get help. Password recovery. Recover your password. your email. A password will be e-mailed to you. Hronika Za šverc 840 kilograma kokaina 15. septembra. September 13, 2020 . Istaknuto Crna Gora: Berlin odlučuje o novoj crnogorskoj. Lajmi i fundit Lajmi i fundit nga Aktualiteti, Politika, Sporti, Showbizi, Shëndetësia etj. Informohu i pari nga media më e lexuar shqiptare. Indeksonline (@Indeksonline) • Twitter Hier sollte eine Beschreibung angezeigt werden, diese Seite lässt dies jedoch nicht zu. Gazeta Panorama ONLINE Gazeta Panorama Online, botim i Panorama Group, gazeta më e madhe në Shqipëri, lajmet e fundit, lajm i fundit, lajme në çdo kohë, e përditshme e pavarur, Gazeta Panorama është gazetë e përditshme në gjuhën shqipe, botohet në Tiranë, Shqipëri. Aktualisht ajo është gazeta më e madhe dhe si rrjedhojë më e shitura në vend, gjithashtu portali i saj online eshte portali. IndeksOnline IndeksOnline. Gefällt 426.835 Mal. IndeksOnline është portal kosovar, me synimin për të qenë më i shpejtë dhe më origjinal. Është një tjetër mundësi për perspektivë të gjithanshme. Email:... Gazeta Metro Gazeta Metro ka në fokus të veçantë lajmet e fundit shqip nga Kosova, Shqipëria, Bota, Sporti, Showbizi, Kultura, Biznesi & Ekonomia. Lajmi.net – Lajme të Kosovës nga politika, zgjedhjet. Lajme të Kosovës nga politika, zgjedhjet, ekonomia, sporti, showbiz, lifestyle, arti dhe teknologjia. Revista Kosovarja Revista Kosovarja është revista më jetëgjate dhe me tirazhin më të madh, e cila u qëndron besnike lexuesve, nga të cilët edhe mbijeton prej kaq vitesh IndeksOnline IndeksOnline. 422K likes. IndeksOnline është portal kosovar, me synimin për të qenë më i shpejtë dhe më origjinal. Është një tjetër mundësi për perspektivë të gjithanshme. Email: [email protected] Indeks Online (@indeksonline) • Instagram photos and videos 25k Followers, 0 Following, 424 Posts - See Instagram photos and videos from Indeks Online (@indeksonline) inFokus Lajmi i fundit në Kosovë, Rajon dhe Botë… Auto & Tech / 09/09, 11:29 Risia e Whatsapp/ Injoron bisedat e padëshiruara dhe lehtëson përdoruesit Epoka e Re – Gazeta më e guximshme shqipëtare! Gazetë e përditshme shqiptare, Republika e Kosovës. Gazetë e njerëzve të lirë. Kjo faqe e gazetës “Epoka e re” www.epokaere.com, kontrollohet dhe menaxhohet nga “Epoka…

gazeta express

Gazeta Shqip Lidhje te rendesishme. Denonco; Marketing; Rrjetet tona shoqërore. Facebook; Twitter; Instagram; Youtube; Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar. Gazeta Koha Jone – E perditshme e pavarur Gazeta "Koha Jone" themeluar si e pavarur me datë 11 Maj 1991. Indeksonline Kanali i vetëm zyrtar i Indeksonline i cili menaxhohet nga kompania INDEKSONLINE SH.P.K Të gjitha të drejtat e videove të publikuara i takojnë kompanisë INDE... Gazeta Lajm Një 33-vjeçar nga Xërxa e Rahovecit ka vdekur pasi ishte i infektuar me Covid-19. E kryetari i Rahovecit, Smajl Latifaj, ka publikuar në llogarinë e t. indeksonline Portali Indeksonline u themelua nga një grup gazetarësh kosovarë në vitin 2010. Përball sfidave të gazetarisë bashkëkohore, të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe origjinale, në Kosovë, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët – Indeksonline nuk ishte veçse një kërkesë e kohës. Sport Live Sportergebnisse, Videos & Sportdaten: SPORT BILD online bietet Sport Live-News zu Fußball, Bundesliga und Formel 1. Aktuelle Sport-Nachrichten aus aller Welt zu Handball, Tennis, Boxen und. Gazeta Tema – Gazeta me e lexuar shqiptare Për ata që shqetësohen, që Kadareja (s)ka folur për të sotmen. Nga Mero Baze Duket se dje dhe sot, ka një mobilizim politik në rrjetet sociale, kryesisht të PD dhe LSI, për t’i dhënë zë sulmit të … Indeksonline: Ahmeti svedoči danas i sutra • RTK Indeksonline, KoSSev Ispitivanje lidera makedonske DUI, Aljija Ahmetija (Ali Ahmeti), počinje danas. Prema navodima medija, Specijalno tužilaštvo saslušaće Ahmetija u svojstvu svedoka u Prištini, a „isključivo o predlogu optužnice“ protiv kosovskog predsednika Hašima Tačija i lidera PDK, Kadrija Veseljija. Lider albanske stranke DUI u Severnoj Makedoniji, ispitan je jula pred. Portali Albeu.com, Lajmet e fundit, shqiperi, kosove. Albeu.com - Albeu.com është portal i pavarur, me seli në Tiranë, i themeluar në korrik të vitit 2003. Indeksonline: Grenel sutra dolazi u Prištinu • RTK 20.09.2020  · Indeksonline, FoNet Izaslanik američkog predsednika Ričard Grenel dolazi sutra u Prištinu, a očekuje se da će doneti dobre vesti, poput ukidanja viza za stanovnike Kosova, objavio je portal Indeksonlajn, pozivajući se na izvore iz kosovske vlade. Prema istim izvorima, osoblje koje se bavi protokolom u kabinetu premijera Avdulaha Hotija već je počelo pripreme za doček američkog.

gazeta telegrafi

Sulmohet Xhelal Sfeçla 27.02.2020  · Sulmohet Xhelal Sfeçla - Indeksonline Gazeta Online [td_block_ad_box. Vendimi i Qeverisë së Kosovës nga viti 2018 për formimin e zonës së veçantë ekonomike amerikane, ende nuk është funksionalizuar. Zbritje Zbritje është një platformë që ka për synim që ti mbledhë të gjitha shpalljet për zbritje në një vend, gjej ku me ble produkte me zbritje. IndeksOnline IndeksOnline was live. January 31, 2018 · 7.8K Views. Related Videos. 1:23:56. Debat Plus me Ermal Pandurin - PRESIDENCA, AMBICIA E RRADHËS E HARADINAJT. IndeksOnline. 272K … Gazeta Shqiptare “Gazeta Shqiptare” është gazeta e pavarur më e vjetër në Shqipëri. E themeluar në 1927, publikimi i saj u ndërpre në 1939, me pushtimin fashist të Shqipërisë. Indeksonline Indeksonline | 106 followers on LinkedIn | Portal, Lajme, News, Kosovo | Portali Indeksonline u themelua nga një grup gazetarësh kosovarë në vitin 2010. Përball sfidave të gazetarisë. IndeksOnline IndeksOnline was live. Sections of this page. Accessibility Help